WOODCOTE INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO

AKČNÉ PONUKY

Kľučka k dverám len za 0,01€

Kúpte si dvere a zárubňu z vybraných kolekcií a získajte štýlovú kľučku EUFORIA v čiernej farbe len za 0,01 €. Ponuka platí do 31.8.2024 alebo do vypredania zásob.

Cenové zvýhodnenie Kronotex a Krono Originál

Nakúpte podlahy Kronotex (Standard, Advanced, Advanced Plus) a Krono originál (Super natural classic, Vintage classic) teraz so zľavou a darčekom zdarma.

Novinka - Porta Glass

Hľadáte moderné interiérové dvere? Sklenené dvere PORTA GLASS oživia byt i kanceláriu. Prečítajte si viac o novej kolekcii Porta Glass!

Akciová ponuka Porta

Až do 31.3.2024 si môžete zakúpiť set (dvere a zárubňa) z kolekcie Porta Decor v cene od 199€ a set Porta CPL od 220€

Kolekcia Porta Loft Steel

Najnovšia kolekcia Porta Loft Steel v sebe spája prvky industriálneho štýlu a elegancie. Tieto dvere sú vyrobené z kvalitnej ocele a vyznačujú sa nielen svojou krásou, ale aj odolnosťou.

Vinylové podlahy Canadian Design

Podlahy so skvelými vlastnosťami, dlhou životnosťou a jednoduchou pokládkou - Canadian Design. Povrch podláh je na nerozpoznanie od skutočného dreva a dokonale zachytáva jeho štruktúru.

Štýlové kľučky Cobra

Na všetkých pobočkách Interiérové Štúdio si môžete zakúpiť kľučky COBRA s 20 % zľavou. Každá kľučka zo série COBRA je vyrobená s dôrazom na kvalitu a odolnosť.

Kolekcia Porta Oslo

Kolekcia dverí Porta Oslo vyrobená z masívneho dreva v sebe skrýva esenciu škandinávskej krásy. Dvere v prírodnej dyhe sú navrhnuté tak, aby poskytovali najvyšší stupeň zvukovej izolácie a súkromia.

NOVOROČNÁ AKCIA GERFLOR

Odštartujte rok 2023 s vinylovou podlahou Gerflor za akčnú cenu! Ponuku na vybrané podlahy môžete využiť do 30.4.2023 alebo do vypredania zásob. Môžete si vyberať z 8 dekorov z kolekcií Creation 40 Rigid Acoustic a Creation 30 lepená varianta, prípadne z 8 dekorov vinylu v roliach s textilnou podložkou, Textline

JESENNÁ AKCIA GERFLOR

Likvidujeme skladové zásoby! V sieti predajní WOODCOTE Interiérové Štúdio sme si pre Vás pripravili jesennú akciu s vinylovými podlahami GERFLOR. V období od 15.10. do 15.12.2022 ich máte možnosť získať za cenu 21,90€/m2.

PORTA DECOR

Dvere Porta DECOR - interiérové plné dvere s povrchovou úpravou fólia môžete mať teraz v cene od 89€ s DPH/dvere. Dvere sú pokryté HDF doskou s vyplnené voštinovou výplňou, dutinkovou drevotrieskou alebo plnou drevotrieskou. Akcia platí do 15.12.2022

PORTA CPL

Dvere Porta CPL - interiérové plné dvere s laminátovou povrchovou úpravou v akciovej cene od 109€ s DPH. Dvere sú doskové, pokryté HDF doskou a vyplnené plnou drevotrieskou. Hrany sú potiahnuté ABS páskou. Akcia platí do 15.12.2022

VERTE HOME G4 SO ZÁRUBŇOU

Rámové interiérrové dvere Porta Verte Home G4 teraz ako komplet aj so zárubňou v akciovej cene 209€ s DPH. Dvere sú rámové a konštrukciu dverí tvora zvislé rámy z MDF dosky. Akcia platí do 15.12.2022