O NÁS

V KAŽDOM INTERIÉRI SA SKRÝVA PRÍBEH

Vytvoriť interiér, ktorý je nielen praktický, ale aj štýový je jedna vec, no vdýchnuť mu život a vytvoriť z neho domov s vlastným príbehom, je vec druhá.

V interiérových štúdiách WOODCOTE ponúkame široký výber interiérových, exteriérových a technických dverí, kompletný sortiment laminátových, drevených a vinylových podláh. 

Okrem toho vám naši pracovníci zamerajú stavebné otvory, pripravia 3D grafické návrhy. 

V sieti predajní nájdete všetko aj pre svojuvysnívanú kúpeľňu. Od sanitárnej techniky a keramiky cez širokú ponuku sprchovacích kútov, vaní, umývadiel a dizajnových doplnkov. 

WOODCOTE GROUP

Všetko pre Vašu stavbu

WOODCOTE GROUP pôsobí na Slovensku od roku 1996. Staviame na špičkovom zákazníckom servise, pohotovom systéme dopravy a širokom portfóliu produktov. Naše aktivity ako aj sortiment neustále rozširujeme.  

Prevádzkujeme klasické predajne i vlastný e-shop a vďaka tomu sme schopní pružne reagovať na aktuálnu spoločenskú situáciu. 

V rámci skupiny ponúkame sortiment stavebného materiálu, suchej výstavby, vodu - kúrenie - plyn, dvere - podlahy - kúpeľne, ale aj kompletné fotovoltické systémy. Vďaka tomu vieme zabezpečiť pre Vašu stavbu všetko od základov, cez interiér až po strechu.