02-2024 WSK IS Zimná cenová nádielka - podlahy Laudaco NL 1199x1199 (1)

Podlahová nádielka s Laudaco

V srdci každého domova leží podlaha, ktorá definuje jeho charakter, teplo a pohodlie. Spoločnosť Laudaco, ako distribútor špičkových podlahových riešení, ponúka dve výnimočné značky, Kronotex a Krono-Original, ktoré sú synonymom kvality, trvácnosti a ktoré nájdete aj v našej sieti WOODCOTE Interiérové Štúdio.

Až do 31.3.2024 máte možnosť využiť cenové zvýhodnenie až do výšky 19% na podlahy oboch značiek.

  • KRONOTEX – Standard, Advanced, Advanced Plus
  • KRONO ORIGINAL – Super Natural Classic, Vintage Classic

Navyše, k vybraným podlahách získate zdarma rovnaký počet m2 odporúčanej podložky a rovnaký počet bežných metrov lišty Kronotex K*tex (zaokrúhlené na celé kusy nadol).

Kronotex: Revolúcia v laminátových podlahách

Kronotex, jeden z popredných výrobcov laminátových podláh v Európe, je známy svojou inováciou, odolnosťou a širokou paletou dizajnov. Laminátové podlahy Kronotex sú vyrobené s využitím najmodernejších technológií, čo z nich robí ideálne riešenie pre každého, kto hľadá kombináciu štýlu, odolnosti a ľahkej údržby.

Produkty Kronotex sú charakteristické vysokou odolnosťou voči škrabancom, nárazom a dokonca aj vlhkosti, čo ich predurčuje na použitie v rôznych prostrediach, od obývacích izieb až po kuchyne a kúpeľne. S unikátnym klik systémom sú tieto podlahy navyše mimoriadne jednoduché na inštaláciu, čo umožňuje rýchlu a čistú montáž bez potreby špeciálnych nástrojov alebo lepidiel.

Krono-Original: Autenticita a teplota prírodného dreva

Krono-Original, ďalšia línia produktov distribuovaných spoločnosťou Laudaco, prináša do domovov autenticitu a teplotu prírodného dreva prostredníctvom svojich laminátových a inžinierskych drevotrieskových podláh. Táto značka je výnimočná svojou schopnosťou napodobňovať pravé drevené podlahy s dokonalou presnosťou, ponúkajúc zároveň výhody modernej podlahovej krytiny – odolnosť, jednoduchú údržbu a dostupnosť rôznych finišov a štýlov.

Tags: No tags

Comments are closed.