AURIS

…kde krása splynie s funkciou

predstavujeme značku auris

Sanitárna keramika exkluzívne v sieti WOODCOTE

V dnešnom uponáhľanom svete sa kúpeľňa stáva nielen miestom pre osobnú hygienu, ale aj útočiskom pre relaxáciu a regeneráciu. Preto je dôležité, aby každý detail kúpeľne bol navrhnutý tak, aby podporoval pocit pohody a estetického potešenia. Práve tu prichádza na scénu značka AURIS. Naše produkty, dostupné exkluzívne v našich interiérových štúdiách alebo na eshope, sú dokonalým spojením funkčnosti, štýlu a inovácie.

BATÉRIE

SPRCHY

UMÝVADLÁ

TOALETY

TOALETY AURIS

Zažite novú dimenziu pohodlia a čistoty s toaletami AURIS. Ich veľké misy sú navrhnuté pre maximálne pohodlie, zatiaľ čo inovatívna rimless technológia zabezpečuje jednoduché a hygienické čistenie.

Toaleta bez sedadla? Samozrejme, že nie. V ponuke značky AURIS máme aj dokonale padnúce WC sedadlá s pomalým zatváraním. WC sedadlo AURIS sa pýši pokročilou softclose technológiou. Samosklopné WC sedadlo s pomalým sklápaním je funkcia, ktorú oceníte pri každodennom používaní. Toto inovatívne sedadlo sa zatvára pomaly, mäkko a ticho, čo eliminuje riziko náhleho zatvorenia a poskytuje bezpečnosť pre všetky vekové skupiny.

AURIS zavesne toalety_woodcote

RIMLESS TECHNOLÓGIA

Rimless technológia, čiže technológia bez obruče, prináša rad zásadných výhod. Po prvé, znižuje spotrebu vody potrebnú na opláchnutie WC misy, čo je nielen ekologicky prospešné, ale aj finančne výhodné pre užívateľov. Dizajn bez záhybov a celoglazovaný povrch misy znamenajú, že voda efektívne prepláchne celý vnútorný priestor misy. To zabraňuje tvorbe nečistôt a usadzovaniu baktérií v ťažko prístupných miestach, čo značne zlepšuje celkovú hygienu a uľahčuje údržbu.

Navyše, pri rimless WC misách voda prúdi do misy zo zadnej časti, čo zabezpečuje tichšie a rovnomerné rozloženie vody po celom vnútornom obvode. Tento prístup zabezpečuje efektívnejšie splachovanie a znižuje možnosť striekania vody mimo misy.

UMÝVADLÁ A BATÉRIE

Centrálnym prvkom každej kúpeľne je umývadlo, a práve tu vyniká AURIS svojou ponukou. Naše umývadlá sú navrhnuté s dôrazom na minimalistický štýl, čisté línie a praktickosť. Od kompaktných modelov pre menšie priestory (WC) až po varianty pre kúpeľne – každé umývadlo z radu AURIS je dokonalým príkladom toho, že aj jednoduchosť môže byť krásna.

Umývadlové a vaňové batérie od AURIS nie sú len praktickým doplnkom, ale sú skutočným klenotom každej kúpeľne. Ich moderný chrómový dizajn zaručuje nie len odolnosť a ľahkú údržbu, ale tiež dodáva kúpeľni luxusný vzhľad. Ponúkame široký sortiment batérií, ktoré sa ľahko ovládajú a sú navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálny prietok vody.

Okrem klasických chrómových variantov sú k dispozícii aj štýlové čierne matné batérie, ktoré sú v súčasnosti veľmi obľúbené pre svoj výrazný a elegantný vzhľad. Čierne batérie dodávajú kúpeľni moderný a sofistikovaný nádych, ktorý sa perfektne hodí do súčasných dizajnových trendov.

Všetky naše batérie sú navyše vybavené perlátorom Neoperl, ktorý znižuje spotrebu vody bez zníženia jej prúdu, čím zabezpečuje efektívne a hospodárne využitie. Perlátor tiež zjemňuje vodný lúč a zabraňuje striekaniu, čo zlepšuje celkový zážitok z každodenného používania.

auris umyvadla a vanove baterie_woodcote interierove studio