Geberit Aquaclean

Sprchovacie WC

GEBERIT AQUACLEAN V SIETI WOODCOTE

Objavte nový štandard pohodlia vo vašej kúpeľni s Geberit AquaClean!  Moderný dizajn spojený s inovačnými technológiami prináša nezameniteľný zážitok v starostlivosti o vaše pohodlie. Geberit AquaClean nie je len WC, je to revolúcia v hygienických návykoch!

Prečo Geberit AquaClean?

  • Inteligentná sprchovacia funkcia: Obyčajné WC sa stáva osobným wellness centrom. S inteligentnou sprchou poskytuje maximálnu čistotu a osvieženie.
  • Ergonomický dizajn: S elegantným a kompaktným dizajnom sa Geberit AquaClean hodí do každej kúpeľne, posúvajúc jej štýlový vzhľad na novú úroveň.
  • Intuitívne ovládanie: S jednoduchým ovládaním vám Geberit AquaClean umožňuje prispôsobiť si zážitok presne podľa vášho vkusu.

AQUACLEAN V TROCH PREVEDENIACH

Viete si predstaviť, že si ruky umyjete pomocou papiera alebo že namiesto sprchovania sa len utriete? Asi ťažko. Čistota bez použitia vody jednoducho neexistuje. Voda sa stala nenahraditeľnou súčasťou každodennej osobnej hygieny. Čistí, osviežuje a umožňuje zažiť jedinečný pocit sviežosti. To sú dôvody, prečo sa stále viac ľudí nadchýna pre prirodzenú a blahodarnú hygienu aj po použití toalety. A tak podobne ako sa každodenné sprchovanie stalo štandardom, spoločnosť Geberit by rada prispela k takejto zmene aj v oblasti hygieny na toalete. Sprchovacie WC Geberit AquaClean predstavujú ideálnu kombináciu štandardnej toalety a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor v kúpeľni, pretože nezaberá viac miesta ako bežná toaleta, pôsobí elegantne a zároveň jeho používanie je jednoduché a pohodlné.

Výnimočne dokonalá

Geberit AquaClean MERA

Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera sa vyznačuje svojim očarujúcim dizajnom a mnohými inteligentnými funkciami. Spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky na moderný dizajn a túžbu po pocite sviežosti. Geberit AquaClean Mera z dielne priemyselného dizajnéra Christopha Behlinga je považovaná za technické majstrovské dielo. Presvedčte sa sami o funkciách tohto sprchovacieho WC.

Pôvabne inteligentná

Geberit AquaClean SELA

Geberit AquaClean Sela

Geberit AquaClean Sela spĺňa požiadavky na „čistý“ kúpeľňový dizajn a túžbu po pocite sviežosti Geberit AquaClean. To sa odzrkadľuje aj v názvoch sprchovacích WC AquaClean. Sela je meno prameňa rieky Inn, ktorá pramení v údolí Engadin. Novinkou roka 2019 je práve elegantné sprchovacie WC Geberit AquaClean Sela z dielne priemyselného dizajnéra Christopha Behlinga, predstavené na veľtrhu ISH vo Frankfurte. Do predaja bude uvedené v apríli 2019.

Prostredníctvom modelu AquaClean Sela rozširuje spoločnosť Geberit sortiment sprchovacích WC AquaClean o dizajnovo orientovaný model, ktorý sa hodí takmer do každej kúpeľne, pričom na prvý pohľad vôbec nie je zrejmé, že ide o sprchovacie WC.

prekvapivo všetranná

Geberit AquaClean TUMA

Geberit AquaClean Tuma

Geberit AquaClean Tuma ponúka sviežosť a komfort pre každú domácnosť. Sprchovacie WC vďaka svojmu kompaktnému dizajnu umožňuje maximálne využitie priestoru. Inteligentná koncepcia výrobku kombinuje uhladený a elegantný dizajn s prepracovanou technológiou. AquaClean Tuma je k dispozícii ako kompletné zariadenie vo vyhotoveniach Comfort a Classic ako aj sprchovacie WC sedadlo, ktoré je vybavené rovnakými funkciami ako kompletné zariadenie